ON-LINE

Де шукати подарунки для жінок на 8 березня

понеділок, 05 березня 2018
У Рівному відкрився новий магазин жіночої білизни

Італійська білизна, яка уже підкорила світ – відтепер і у Рівному. У магазині-аутлеті La Bellezza Italiana представлена білизна італійського бренду Intimissimi.

За кордоном дуже популярні магазини-аутлети, де представлені товари з минулих колекцій зі знижками 30-70% цілий рік. В Україні вони поки що не настільки поширені, проте одна з перших ластівок - це магазин La Bellezza Italiana у Рівному.

Аутлет - це чудова можливість придбати дійсно якісну річ хорошого бренду за, по суті, смішною ціною, якщо порівнювати її з початковою.

Білизна - це такий тип речей, який найменше піддається впливам різноманітних трендів. І вам не потрібно підбирати певні кольори чи моделі відповідно до нових віянь моди. Білизна навіть і залежно від сезону особливо не змінюється.
Intimissimi - це італійський всесвітньо відомий бренд нижньої білизни, який існує і процвітає на ринку з 1996 року. Понад 1200 магазинів у 32-ох країнах світу та мільйони постійних клієнтів, які обирають саме цю білизну, незважаючи на безмежну кількість альтернатив.

Отож, рівнян запрошує аутлет La Bellezza Italiana.  ТЦ «Центральний», майдан Театральний, 3. Магазин знаходиться відразу під куполом.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного