Рівне долучилося до світової кліматичної ініціативи

Напередодні

У п’ятницю, 7 вересня, Рівне долучилося до світової кліматичної ініціативи  «Дій за Клімат».

На території міського Палацу дітей та молоді відбулася вулична арт-акція, до якої приєдналися й громадські організації: Сад історій, Екоклуб, Екоцентр ПДМ, Країна зелених змін, Збережемо Устю та Купа пригод.

Рівняни закликали міську владу невідкладно розробити та почати впроваджувати дієву кліматичну стратегію міста, що включає перехід до використання безпечних відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та заходів з адаптації міста до кліматичних змін. Докладніше про це розповіла координатор акції у Рівному Оксана Майборода:

Ми хочемо, щоб Рівне перейшло на 100% відновні джерела енергії. Щоб було нуль відходів, тобто ми не накопичували на сміттєзвалищах відходи, як це робимо зараз. Ми хочемо, щоб озеленення було більше 30 м² на людину. Це, якщо порахувати ситуацію зараз, то це як мінімум втричі більше. Тому що озеленення дуже важливе для адаптації міст до змін клімату.

Під час акції учасники разом намалюють величезний банер - заклик до міської влади та громади діяти за клімат, який розмістили на вежі в парку. Крім того, міській владі передадуть підписане рівнянами звернення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень