Рівне долучилося до світової кліматичної ініціативи

Напередодні

У п’ятницю, 7 вересня, Рівне долучилося до світової кліматичної ініціативи  «Дій за Клімат».

На території міського Палацу дітей та молоді відбулася вулична арт-акція, до якої приєдналися й громадські організації: Сад історій, Екоклуб, Екоцентр ПДМ, Країна зелених змін, Збережемо Устю та Купа пригод.

Рівняни закликали міську владу невідкладно розробити та почати впроваджувати дієву кліматичну стратегію міста, що включає перехід до використання безпечних відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та заходів з адаптації міста до кліматичних змін. Докладніше про це розповіла координатор акції у Рівному Оксана Майборода:

Ми хочемо, щоб Рівне перейшло на 100% відновні джерела енергії. Щоб було нуль відходів, тобто ми не накопичували на сміттєзвалищах відходи, як це робимо зараз. Ми хочемо, щоб озеленення було більше 30 м² на людину. Це, якщо порахувати ситуацію зараз, то це як мінімум втричі більше. Тому що озеленення дуже важливе для адаптації міст до змін клімату.

Під час акції учасники разом намалюють величезний банер - заклик до міської влади та громади діяти за клімат, який розмістили на вежі в парку. Крім того, міській владі передадуть підписане рівнянами звернення.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень