Ринок праці переповнений: Яких спеціалістів в Україні дуже багато

На які спеціальності не варто вступати

vstup-do-vish-2023-ie-osoblivosti---metodika-ministerstva-osviti-spotvoryuie-rezultati-ispitiv
Методика розрахунку вступного балу викликає запитання

Під час вступної кампанії 2025 року найбільше заяв абітурієнти подали на спеціальності «право», «менеджмент» і «філологія». Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький.

За його словами, ці напрями й надалі залишаються популярними, хоча на ринку праці таких фахівців уже достатньо. Бюджетних місць на них обмежена кількість, а безплатне навчання отримають лише вступники з найвищими балами.

Посадовець також відзначив зростання інтересу до спеціальностей, що є більш потрібними. Йдеться про психологію, медицину, інженерію та середню освіту. Це, за його словами Михайла Винницького, позитивна тенденція.

Джерело: Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень