Рік заправлявся безкоштовно, бо придумав схему бонусів: афера на Черкащині з заправкою «WOG»

Чоловік себе винним не вважає

У Черкаській області за шахрайство засудили чоловіка. Він заправляв свій автомобіль бензином на одній з автозаправних станцій безкоштовно. Для цього він використовував чужі бонуси.

Ба більше, чоловік пропонував іншим водіям придбати у нього пальне зі знижками, повідомили у Драбівському районному суді.

Виявилося, що чоловік обкрадав картки користувачів заправки, які брали участь у програмі лояльності і отримували бонусні бали. 

У суді підозрюваний своєї вини не визнав та розповів, що мережа автозаправних станцій, на якій він раніше працював, має мобільний додаток, за допомогою якого можна заправлятися через бонуси.

Для того, щоб накопичувалися бонуси, людині видається картка.

 

Коли картка видається покупцеві — вона не реєструється, але на неї надходять бонуси. Для того, щоб розрахуватись бонусами, картку треба зареєструвати: внести дані власника, номер телефону і можна заправлятися.

 

При цьому, переконаний підозрюваний, необов`язково дані власника та номер телефону співпадали.

Тому з мобільного телефону він входив у програму лояльності, підбирав номери карток, якщо на них були наявні бонуси, реєстрував картку. Потім на його номер телефону приходив код, який давав можливість отримувати паливо безкоштовно. Так він заправлявся майже рік. 

За даними представника автозаправки, все викрилося тоді, коли їхні клієнти почали масово скаржитися на відсутність бонусів на картках лояльності.

 

Також опитавши працівників, вони встановили, що біля однієї із автозаправних станцій чергував автомобіль, водій якого пропонував клієнтам купити пальне дешевше, ніж на заправці.

 

Таким чином чоловік використав пального на суму 191 261 грн. 

Суд визнав підозрюваного виним. За свою «схему» йому «дали» 3 роки позбавлення волі з іспитовим терміном 2 роки. Цивільний позов до обвинуваченого потерпіла сторона не пред'являла. тож з чоловіка стягнули на користь держави лише майже 3 тисячі гривень процесуальних витрат.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень