Річард Гір знову одружується

Вже втретє

68-річний актор Річард Гір одружується з 35-річною Алехандрою Сільва. Пара вирішила узаконити свої стосунки після трьох років роману. Про це повідомляє іспанське видання EL Pais.

Весілля відбудеться 5 травня у Вашингтоні.

Для Річарда Гіра це буде третій шлюб. У 1991 році він одружився з супермоделлю Сінді Кроуфорд, але їх шлюб був недовгим - всього чотири роки. Через 7 років він одружився з моделлю Кері Ловелл. У 2013 році подружжя подало на розлучення.

Через кілька місяців після офіційного розлучення з Ловелл Гір познайомився з Алехандрою. У той час дівчина була в процесі розлучення з Говіндом Фрідландом, сином американського гірського магната Роберта Фрідланда, і не збиралася заводити новий роман. Та спільні інтереси в правовій сфері зблизили Сільву та Гіра.

До речі, іспанка Алехандра Сільва відома в Мадриді як активна світська тусовщиця.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень