Рибалки ХАЕС спіймали щуку та зібрали гроші на ЗСУ

Спортивну риболовлю поєднали з благодійністю

Минулої суботи у секторі №1 технологічної водойми Хмельницької АЕС відбулося благодійне змагання на Кубок «Клубу рибалок-аматорів ВП ХАЕС» з лову хижої риби з човна, присвяченого Дню захисника та захисниці України. У ньому взяли участь 34 команди, у складі кожної було по два учасники.

Під час заходу вдалося зібрати понад 88 тис. грн. Ці кошти будуть витрачені на потреби Збройних сил України.

Змагання проходило згідно із встановленими правилами спортивної риболовлі та поведінки на технологічній водоймі електростанції. Визначення переможців відбулося після шести годин проведення змагань.

Серед 68 учасників благодійного змагання перше місце виборола команда «Dodgers» у складі Олександра Каржау та Олександра Савченка.

Найбільшу рибу – щуку масою 3 кілограми 750 грамів - вдалося упіймати представнику команди «Вулкан- 2» Богдану Волянському.

Усі переможці одержали нагороди, які в урочистій атмосфері вручив голова профспілкової організації ХАЕС Михайло Гук.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень