

Та навчалися ліквідувати аварії на атомних електростанціях
На Рівненщині завершилися перші міжнародні навчання надзвичайників – Rescue Days Ukraine 2019.
За чотири дні на полігоні під Рівним розібрали, розрізали та спалили 102 авто, 12 вантажівок та 8 автобусів.
Таким чином понад півтори сотні рятувальників навчалися ліквідовувати наслідки ДТП та надавати домедичну допомогу постраждалим на різних локаціях.
[media=148388] [media=148389]
Зауважимо, під час навчань рятувальників навчали реагувати на надзвичайні події на території Рівненської АЕС. А також ліквідувати лісові та торф'яні пожежі.
[media=148390] [media=148391]
Інструктори з-за кордону оцінили професіоналізм організаторів, каже фахівець відділу комунікації обласного управління ДСНС Олеся Осіпчук:
- На цих навчаннях закордонні колеги вчили нас головному — не поспішати! Важливо також, що усі сценарії навчань були взяті із реального життя. Допомагали нашим рятувальникам 30 інструкторів із Німеччини, Польщі та Франції. Ми зробили це разом, злагоджено і продуктивно.
Як відомо, ці навчання увосьме проводять за ініціативи німців і вперше у нашій області. Рятувальники з Рівненщини навчатимуться у такий спосіб і надалі.
Нагадаємо, у ході відкриття навчань відбулася також і передача дванадцяти спеціальних аварійно-рятувальних автомобілів для територіальних підрозділів ДСНС. Ключі від нових авто отримали керівники Вінницького, Донецького, Житомирського, Київського, Кропивницький, Миколаївського, Одеського, Полтавського, Тернопільського, Хмельницького, Рівненського та Черкаського гарнізонів ДСНС.
Фото та відео — Рівненського обласного управління ДСНС
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
З Польщі депортували 70 українців: усіх негайно відправили додому
Мобілізація в Україні: кому треба з'явитися в ТЦК навіть без повістки з 1 травня?
Категорично не заходьте на цвинтар через ворота: що важливо сказати, заходячи і йдучи з кладовища?
Багато вікон, величезна тераса: де живе зірка 1+1 Наталія Мосейчук ФОТО)
Третя хвиля весняних заморозків: Чи буде Україна з фруктами?
На Рівненському полігоні вчилися бригади зі «Сходу» (ФОТО)
19-річний солдат отримав осколкові поранення на Рівненському полігоні
На Рівненському полігоні вибухом поранено військового
Львівські медики розповіли про стан постраждалих від вибуху міномета на Рівненському полігоні
Міномет «Молот» випробовують на Рівненському полігоні
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774