Ремонтувати дороги Рівного почнуть наступного тижня (5 ФОТО)

Визначено перелік найбільш проблемних вулиць

До нас у редакцію неодноразово звертаються рівняни, які нарікають на жахливий стан доріг у Рівному після зими. Особливо часто згадували вулицю Білу, в районі РЗВА.

Люди нарікають, що на цій ділянці постійно курсує великогабаритний транспорт, і після зими залишилися величезні ями. Наш фотокореспондент побував на вулиці Білій. Як виглядає вулиця Біла нині – можете бачити на фото.

Латати ями на вулицях у Рівному почнуть наступного тижня. За словами начальника міськШЕУ Віктора Климука, уже 2 квітня синоптики прогнозують більш сприятливу і стабільну погоду, що дозволить шляховикам почати ремонт доріг після зими:

З 2-го квітня запрацює асфальтобетонний завод для ліквідації тої аварійної ситуації, яка є на дорогах. В тому числі вулиці Білої, Басівкутської, Київської, Чорновола. У нас є не одна така глибока яма, що потребує ремонту. Але ми вже чекаємо належної погоди, яку нам прогноз обіцяє. І з 2-го числа запускаємо асфальтобетонний завод, і займемося ліквідацією таких ситуацій. 

За словами Віктора Климука, саме на цих ділянках нині найбільш складна ситуація і там найбільші вибоїни. За оптимістичними прогнозами шляховиків, ці ділянки відремонтують до Великодня.

Цього ж тижня працівники міськШЕУ прибиратимуть вулиці Рівного після зими.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень