Ремонтний сезон у розпалі: у Клесові відновлюють 3,5 км дороги

Будівельники працюють без вихідних вахтовим методом – з 7 ранку до 21 години вечора

Розбите дорожнє полотно та велика ямковість - такою донедавна була дорога Т-18-08 Будки Кам’янські – Рокитне – Клесів – /М-07/. Тепер, із настанням сприятливого будівельного сезону, критичні ділянки відремонтують в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Йдеться про 3,5 кілометри дороги державного значення у селищі Клесів.

Відрізок дороги проляже від Клесівського лісництва до Клесівського лісгоспу. Відтак, пройде через усе селище Клесів, - розповів Клесівський селищний голова Віктор Буйний.

Вже місяць фахівці Служби автомобільних доріг у Рівненській області працюють на ділянці у Клесові. Напередодні шляховики проводили підготовчі роботи, знімали верхній шар асфальту, готували узбіччя. Наразі влаштовують шари асфальтобетону.

Будівельники працюють без вихідних вахтовим методом – з 7 ранку до 21 години вечора.

Над відновленням саме цього автошляху спільно працює громада, область та держава. За кошти громади була зроблена проектно-кошторисна документація.

 

А Рівненська ОДА подала ПКД на фінансування в рамках президентської програми «Велике будівництво», - розповідає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Нагадаємо, із настанням тепла дорожньо-будівельний сезон у громадах Рівненській області перейшов у активну фазу. Вже прокладено верхній шар асфальтобетону 1,9 кілометрової ділянки першого пускового комплексу ремонту автомобільної дороги Т-18-24. Розпочалося відновлення на 14-ти кілометровій ділянці автодороги Т-18-12 в межах Немовицької ТГ.

На черзі – ділянки доріг в межах інших громад області.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень