Команда Рівненської ОДА перебуває на Сході України (ФОТО)

Поїздка триватиме тиждень

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль підписав угоду про співпрацю між Рівненщиною та Донеччиною з головою Донецької ОДА Павлом Кириленком.

Співпраця полягатиме у сфері соціально-економічного та гуманітарно-культурного розвитку.

У планах - спільні проєкти з розв'язання місцевих проблем, освітньо-виховні, культурно-мистецькі та спортивні молодіжні заходи. Продовжимо і практику оздоровлення дітей зі Сходу на Рівненщині, - повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

Від Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства передано Павлу Кириленку сертифікати на 25 тисяч сіянців дуба червоного.

Також волонтери з Рівненщини з командою Рівненської ОДА передали гуманітарну допомогу на Схід. Привезли будівельні матеріали, засоби особистої гігієни, дитячий одяг, продуктові набори.

Особисто переконався, наскільки необхідна допомога не лише нашим військовим, а й жителям прифронтових територій Донеччини.

Віталій Коваль вручив відзнаки поліцейським з Рівненщини, які перебувають на Сході Україні.

Вони одні із тих, хто щодня приймає небезпечний виклик. Вони готові ризикувати і боротися за нашу землю.

Слід відзначити, що майже місяць ДСНСники з Рівненщини допомагають жителям прифронтових населених пунктів.  Ремонтують пошкоджені будинки після артилерійських обстрілів.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень