Команда Рівненської ОДА перебуває на Сході України (ФОТО)

Поїздка триватиме тиждень

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль підписав угоду про співпрацю між Рівненщиною та Донеччиною з головою Донецької ОДА Павлом Кириленком.

Співпраця полягатиме у сфері соціально-економічного та гуманітарно-культурного розвитку.

У планах - спільні проєкти з розв'язання місцевих проблем, освітньо-виховні, культурно-мистецькі та спортивні молодіжні заходи. Продовжимо і практику оздоровлення дітей зі Сходу на Рівненщині, - повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

Від Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства передано Павлу Кириленку сертифікати на 25 тисяч сіянців дуба червоного.

Також волонтери з Рівненщини з командою Рівненської ОДА передали гуманітарну допомогу на Схід. Привезли будівельні матеріали, засоби особистої гігієни, дитячий одяг, продуктові набори.

Особисто переконався, наскільки необхідна допомога не лише нашим військовим, а й жителям прифронтових територій Донеччини.

Віталій Коваль вручив відзнаки поліцейським з Рівненщини, які перебувають на Сході Україні.

Вони одні із тих, хто щодня приймає небезпечний виклик. Вони готові ризикувати і боротися за нашу землю.

Слід відзначити, що майже місяць ДСНСники з Рівненщини допомагають жителям прифронтових населених пунктів.  Ремонтують пошкоджені будинки після артилерійських обстрілів.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень