Ремонт старої будівлі у центрі Рівного зацікавив Дядюся (ФОТО)

Розпочали перевірку

Минулого тижня у будівлі на вул.16 Липня, 15, що належить рівненському бізнесмену Павлу Юсюку, почали замінювати дах.

При цьому її власник не попередив уповноважені органи про початок робіт. Міське управління державного архітектурно-будівельного контролю за цим фактом розпочало перевірку, каже його керівник Микола Дядюсь:

Я спілкувався із власником цієї будівлі. Він каже, що розібрав дах, оскільки він був аварійний і ніс загрозу експлуатації суміжних територій. Він ж є і власником кафе «Блюз», там на його території стоять автомобілі. Десь там зірвало би дах… Тому вони й вирішили розібрати.

Власник представив технічний звіт про стан конструкції цієї будівлі. Вона аварійна, тому він прийняв рішення цей дах розібрати.

У процесі перевірки контролюючі органи з’ясують чи правомірні такі роботи. За її результатами ухвалюватимуть відповідне рішення.

За інформацією міського управління культури і туризму, ця будівля не віднесена до пам’яток архітектури, тому ніякої цінності не несе.

За нашими ж даними, власники «Блюзу» (і всього комплексу прилеглих споруд) попередньо планували зробити на місці вказаної будівлі – Готель.

Проте, їх плани, безперечно, могли й змінитися

Фото- Рівне Вечірнє

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень