Ремонт доріг на Сарненщині перевірить голова ОДА

У Олексія Муляренка робоча поїздка у північний район

Сьогодні голова ОДА Олексій Муляренко працюватиме на Сарненщині. Зокрема у Сарнах він братиме участь у відкритті  інклюзивно-ресурсного центру. Відвідає Сарненську музичної школи.

Серед іншого -  інспекція доріг. Нагадаємо, на замовлення Служби автомобільних доріг у Рівненській області підрядна організація ТОВ «ЄВРОПЛЮСБУД» проводить роботи по поточному ремонту на шляхопроводах в місті Сарни в посиленому режимі.

На сьогодні на балансі Служби автомобільних доріг у Рівненській області, на автомобільних дорогах експлуатується 299 шт. мостів та шляхопроводів. Серед них 7 штучних споруд в аварійному стані, 22 в перед аварійному.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень