Реєстрації COVID-вакцини з РФ не буде

Україна використовуватиме лише якісну вакцину

Раніше ми писали про те, що харківська фармакологічна компанія подала документи на реєстрацію російської вакцини Супутник V.

Втім головний санітарний лікар України Віктор Ляшко відкинув можливість реєстрації російської COVID-вакцини Супутник V в Україні. Україна буде використовувати тільки ті вакцини проти коронавірусу, які успішно пройшли третю фазу клінічних досліджень, написав Ляшко на своїй сторінці в Facebook.

Тому всі чутки і політичні заяви про державну реєстрацію в Україні російської вакцини-кандидата не відповідають дійсності, - наголосив він.

Відповідно до інформації, розміщеної на сайті https://www.clinicaltrials.gov, закінчення третьої фази клінічних досліджень вакцини Спутнік V заплановано на грудень 2021 року (https://www.clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04656613...). Україна планує отримати вакцину значно раніше.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень