Регулярний вертоліт на Рівненщину за новою бурштиновою «рибою» пообіцяв Генпрокурор Луценко

За його словами, такий вертоліт літатиме в область безкінечно, доки не спрацює парламент з урядом у напрямі легалізації видобутку бурштину

Близько 1 мільйона доларів прибутку щодня, за словами Генпрокурора Юрія Луценка, отримували рівненські "бурштинові мафіозі".

"Ми арештували заступника обласного прокурора, який очолював прикриття цієї схеми і декілька десятків поліцейських, суддів, відставних працівників правоохоронних служб, звичайних бандитів".

А минулого тижня, як висловився Луценко, вертоліт з Рівненсьокї області привіз до Києва великий улов нової "риби". І літатиме такий вертоліт на Рівненщину, пообіцяв Генпрокурор, безкінечно. 

За інформацією Еспресо.TV.

Нагадаємо, що ми також писали про Грицьки - острів бурштинової безкарності.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень