Речі, які необхідно викинути перед Новим роком

Щоб звільнити простір для нового щастя

Перед Новим роком багато хто намагається завершити все почате і позбутися від непотрібних речей. Саме тому передноворічні списки справ - досить поширене заняття. 

Поряд з жартівливими листами Дідові Морозу і купівлею шампанського і мандаринів, передноворічна метушня - улюблена розвага більшості людей навколо. 

Психологи кажуть, що просте прибирання здатне упорядковувати життя. Зважившись навести в будинку чистоту і порядок, зверніть увагу на кожен предмет. Деякі речі експерти радять викинути перед Новим роком в першу чергу.

Старі документи, рахунки та чеки

Якщо це не папери з чітко зазначеним терміном зберігання, викиньте їх.  Такі речі затримують фінансові потоки, негативно впливають на бюджет і на ситуацію з грошима в цілому.

Чернетки

Якщо ви займаєтеся творчістю, ваше хобі, напевно, закономірно тягне за собою наявність на робочому столі чернеток. Схеми для моделювання, в'язання, старі малюнки або схеми книг - все це потрібно розібрати, а зайве - викинути, не шкодуючи. Залишайте тільки цінні напрацювання, з якими збираєтеся працювати й надалі.

Одяг, яка вам не подобається

Новий рік - новий життєвий етап. Але не всі речі ви будете носити на цьому новому етапі. Щось відверто зносилося, щось не відіпралася, щось вам не пасує... Переберіть гардероб з особливою ретельністю. Все, що ви б з задоволенням носили, але чомусь не можете (велике, мале, не підходить за віком, кольором або фасоном), можна віддати на благодійність. Такий вчинок додатково залучить до вас благополуччя. 

Речі, якими ви наводите чистоту

Цей пункт потребує ревізії по всій квартирі. Вам належить перевірити ванну, кухню та гараж, переглянути там всі швабри, мийні засоби, ганчірки та серветки. Варто викинути все занадто використане і затерте, відправити у сміття обмилки, баночки з-під засобів для миття посуду і старі віники.

Зіпсований посуд

Надбиті чашки - джерело негативу і приманка для проблем. Не бійтеся від них позбутися, оскільки на їх місці з'явиться нове кухонне начиння, яке буде радувати ваше око і притягувати достаток на обідній стіл.

Косметика, якою ви не користуєтеся

Туш, яка засохла, тіні, які розсипалися, лаки для нігтів з простроченим строком придатності - все це можна відправляти в смітник. Косметичні засоби служать для того, щоб покращувати зовнішність, робити її більш привабливою і здоровішою. 

Предмети-накопичувачі енергетики

Амулети, які перестали працювати.  Або вдихніть у них нове життя, або замініть на новий. Негатив можуть збирати недогарки свічок, старі сухі квіти, гербарії і засушені комахи.

Зламані речі

Ви не запливете далеко на дірявому плавальному матраці і не скористаєтеся за призначенням непарною зламаною лижною палицею на балконі. Магнітики з відколотими краями не прикрашають ваш холодильник. Якщо вони вам дуже подобаються - вважайте, що у вас є привід вибратися у відпустку і привезти нових.

Речі, з якими у вас пов'язані погані спогади

Навіть, якщо така річ корисна (наприклад, колишній подарував відмінну кавомолку, але щоразу, торкаючись до неї, ви згадуєте, як негарно розлучилися) - пора продати її. Тоді за чашкою ранкової кави ви будете думати не про минуле, а про майбутнє і позитивні зміни швидше стануть частиною вашої повсякденності.

Прострочені ліки

Стан аптечки пов'язаний зі сферою здоров'я безпосередньо. Коли всі таблетки, спреї і мазі зберігаються в порядку, це добре позначається на самопочутті, ви не пропустите прийом ліків, завжди будете бачити, коли і що потрібно докупити.

Непотрібні подарунки

Можливо, їх теж пора продати, і комусь вони виявляться потрібніші, ніж вам, а ви звільните місце для нових речей і приємних презентів.

Списки справ на рік, що минає

Якщо ви ведете списки справ на рік, перед настанням свята перегляньте їх. Все, що можна встигнути зробити за кілька днів перед годиною Ікс, зробіть. І позбавтеся від списку, навіть якщо в ньому залишились невиконані пункти.

Джерело - ukr.media

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень