Реакція ЖКП на «терористичний акт» у будинку Рівного

У ЖКП заперечують причетність до завдання шкоди мешканцям будинку

Як ми писали, постраждав будинок №44 на вулиці Київській у Рівному. У ньому хтось з даху у зливові труби для дощової води випустив будівельну піну. Голова ОСББ "Київська, 44" Галина Похильчук назвала цю капость "терористичним актом" і припустила, що до нього можуть бути причетні працівники ЖКП, які, буцімто, не хотіли, щоб мешканці будинку створювали ОСББ.

На запитання, чи могли працівники ЖКП так "відомстити" мешканцям, відповідає майстер ЖКП "Галицьке", яка обслуговувала будинок, Олена Попрожук: 

Звичайно, що ні. Вже взяли мешканці будинок в обслуговування місяць тому. Вони приймали - я була у відпустці. Мені телефонувала голова ОСББ. Я кажу: «Я не маю зараз можливості з вами зустрітися, бо я у відпустці». Я вийшла на роботу 18 вересня. Ніяких проблем не було. Якщо вони вже майже місяць живуть в ОСББ, а ми тут причому? Яка наша вина? 

 

Олена Попрожук запевняє, що працівники ЖКП абсолютно не перешкоджають створенню ОСББ. Тим паче, що від них у "вільне плавання" пішов уже не один будинок. Мовляв, як хоче більшість мешканців - так вони і роблять. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень