РАЕС переносить забіг під градирнями

На другу половину року

Таке рішення організаційний комітет заходу ухвалив у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19.

Відкриту першість РАЕС «Забіг під градирнями. RNPP Varash Marathon 2020» не скасовували, а перенесли на іншу дату. Це вимушений та водночас, враховуючи ситуацію, виважений крок.

Те саме зробили організатори інших спортивних заходів України, запланованих на найближчий період.

Наразі ми ретельно стежимо за новими датами, які оголосять або вже оголосили наші колеги, та оберемо нову дату «Забігу під градирнями». Місце проведення залишиться незмінним – це м. Вараш, Рівненська АЕС, – розповів голова Організації молоді РАЕС Євгеній Бураков.


При цьому організатори наголошують, що всі реєстрації зберігаються за учасниками та будуть актуальними для нових дат «Забігу під градирнями». Бігуни, які вже зареєструвались, але не зможуть взяти участь у «Забігу під градирнями», можуть перенести свою реєстрацію на інші етапи Кубка РАЕС – веломарафон «100 ВЕЛОwatt 2020» або змагання з тріатлону «Energy Sprint Triathlon 2020». Про таке рішення учасників просять повідомляти листом на адресу rnppcup@gmail.com.

Дати цих заходів поки що залишаються незмінними, і ми сподіваємось, що ситуація в Україні та світі покращиться. Ми продовжуємо роботу над організацією івентів Кубка РАЕС «РАЕС CUP», – підкреслив Євгеній Бураков.

Нагадаємо, що «Забіг під градирнями. RNPP Varash Marathon 2020» було заплановано провести 12 квітня 2020 року. Це перший з чотирьох етапів Кубка РАЕС «РАЕС CUP». Вперше у програмі відбудеться забіг на марафонську дистанцію – 42,2 км. Інші дистанції – 21,1 км (півмарафон), 10 км, 5 км, дві естафети 42,2 (2 етапи) і 42,2 (чотири етапи), а також фановий дитячий забіг на 500 метрів.

Наразі для участі у Забігу на різні дистанції зареєструвались 296 учасників та 10 естафетних команд.

За матеріалами РАЕС

 

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень