П’ять підозр на коронавірус у мешканців Рівненщини: є результати аналізів

У лабораторному центрі заспокоїли

Станом на 20:00 понеділка, 23 березня, вірусологічною лабораторією ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено тестування на коронавірусну інфекцію 5 хворим з Березнівського, Здолбунівського, Радивилівського, Рівненського та Сарненського районів.

Підозрювали, що у цих людей – коронавірус.

 

Результати досліджень не підтвердили наявність SARS-CoV-2.

Хворі перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційних відділеннях Сарненської ЦРЛ та Центральної міської лікарні м. Рівне.

Також у лабораторному центрі проводили тестування матеріалу від померлої від пневмонії жінки з Дубенського району.

У неї коронавірусу не виявили.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень