Радіопатруль на дорогах Рівного (ФОТО)

Подарунки водіям підготувала СТО «Тачки»

В ефірі Радіо Трек знову розпочалася улюблена багатьма водіями радіо-забава.

Правила залишаються незмінними. Почувши позивні патруля в ефірі Радіо Трек, необхідно першим під’їхати у вказане місце, увімкнути «аварійку» – і отримати подарунок від партнера Патруля, Станції технічного обслуговування «Тачки», що на Соборній,404.

Отож у понеділок нашими переможцями стали:

Зранку першим переможцем став Юрій Кирильчук, який приїхав до патрульного на своєму сріблястому CHEVROLET Aveo. Він отримав сертифікат на суму у 300 грн на послуги СТО «Тачки».

Ще один сертифікат від СТО «Тачки» отримав Роман Гринь, який також приїхав до нашого патрульного за кермом CHEVROLET, щоправда синього кольору.

А от під час наступного розуграшу на наш позивний відреагувало одразу двоє водіїв, які прихали одночасно. І хоча приз був один - торт і шампанське, заради справидливості, його вирішили розділити. Отож, за кермом Skoda приїхав Валерій Романюк, а на чорному Volkswagen - Костянтин Корнійчук

Стежте за ефіром Радіо Трек і пильнуйте за дорогою, брендовий автомобіль «Тачки» може опинитися поруч!

Цього тижня на СТО «Тачки» триває акція - "Патріотичні тачки". Отримайте 20% знижки на мийку вашого авто, якщо приїдете із прапором України, і мийка безкоштовно – якщо ви заспіваєте гімн України від початку до кінця.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень