Радіо-патруль на дорогах Рівного

СТО "Тачки" підготували приємні сюрпризи слухачам Радіо Трек з нагоди Дня автомобіліста

Уже цієї неділі в Україні відзначатимуть День автомобіліста. Чимало наших слухачів слухають Радіо Трек саме за кермом. 

Тож, аби привітати автомобілістів із святом, на дороги Рівного виїхав наш Радіо-патруль на брендовому авто СТО "Тачки".

Сьогодні впродовж дня ми оголошували в ефірі, де саме перебував Радіо-патруль. Завдання було традиційним: під'їхати першим та вмикнути аварійку. 

І ми уже готові познайомити вас з нашими переможцями. 

Ранок почався із сюрпризів для Миколи Хіміна, яким отримав від нашого патрульного сертифікат на обслуговування свого Ford Mondeo на 300 грн на СТО "Тачки".

[media=72637]

Вже незабаром солодкий подарунок, торт і пляшку шампанського ми вручили Миколі Фісенчуку який приїхав у потрібне місце за кермом Ford Transit. 

[media=72638]

Переможцями Радіо-патруля стають не тільки водії легковиків. Сьогодні патрульний зустрів на дорозі і водія вантажівки Камаз - це був Ігор Придоус. Він отримав сертифікат на обслуговування свого залізного коня на 300 грн на СТО "Тачки".

[media=72636]

А вже ближче до вечора ми розіграли ящик пива. До патрульного за цим подарунком приїхав Михайло Гаврон за кермом білого CITROEN Berlingo.

[media=72635] 

На цьому подарунки не закінчуються! Хтозна, можливо наступного разу зустріти нашого патрульного у місті пощастить саме Вам! 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень