Радіо-патруль на дорогах Рівного

СТО "Тачки" підготували приємні сюрпризи слухачам Радіо Трек з нагоди Дня автомобіліста

Уже цієї неділі в Україні відзначатимуть День автомобіліста. Чимало наших слухачів слухають Радіо Трек саме за кермом. 

Тож, аби привітати автомобілістів із святом, на дороги Рівного виїхав наш Радіо-патруль на брендовому авто СТО "Тачки".

Сьогодні впродовж дня ми оголошували в ефірі, де саме перебував Радіо-патруль. Завдання було традиційним: під'їхати першим та вмикнути аварійку. 

І ми уже готові познайомити вас з нашими переможцями. 

Ранок почався із сюрпризів для Миколи Хіміна, яким отримав від нашого патрульного сертифікат на обслуговування свого Ford Mondeo на 300 грн на СТО "Тачки".

Вже незабаром солодкий подарунок, торт і пляшку шампанського ми вручили Миколі Фісенчуку який приїхав у потрібне місце за кермом Ford Transit. 

Переможцями Радіо-патруля стають не тільки водії легковиків. Сьогодні патрульний зустрів на дорозі і водія вантажівки Камаз - це був Ігор Придоус. Він отримав сертифікат на обслуговування свого залізного коня на 300 грн на СТО "Тачки".

А вже ближче до вечора ми розіграли ящик пива. До патрульного за цим подарунком приїхав Михайло Гаврон за кермом білого CITROEN Berlingo.

[media=72635] 

На цьому подарунки не закінчуються! Хтозна, можливо наступного разу зустріти нашого патрульного у місті пощастить саме Вам! 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень