Рада проголосувала за хімічну кастрацію педофілів

Сьогодні

Законопроєкт набрав 247 голосів нардепів. Згідно з ним в Україні створять відкритий реєстр педофілів та запровадять хімічну кастрацію. Про це повідомляє Українська правда.

Окрім реєстру та примусової хімічної кастрації для осіб, які були засуджені за зґвалтування чи сексуальне насильство над неповнолітніми, за педофілами встановлюватимуть довічний нагляд після їх звільнення з в’язниці.

Автори законопроєкту посилалися на досвід США у вирішенні питання сексуальних злочинів проти дітей.

Покарання у виді примусової хімічної кастрації полягає у примусовому введенні засудженому антиандрогенних  препаратів,  які складаються з хімічних речовин, що мають на меті зменшити лібідо та сексуальну активність", - йдеться в пояснювальній записці.

Відзначається що примусова хімічна кастрація не застосовуватиметься до осіб, що вчинили злочини у віці до 18 років і до осіб у віці понад 65 років.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень