Рада проголосувала за хімічну кастрацію педофілів

Сьогодні

Законопроєкт набрав 247 голосів нардепів. Згідно з ним в Україні створять відкритий реєстр педофілів та запровадять хімічну кастрацію. Про це повідомляє Українська правда.

Окрім реєстру та примусової хімічної кастрації для осіб, які були засуджені за зґвалтування чи сексуальне насильство над неповнолітніми, за педофілами встановлюватимуть довічний нагляд після їх звільнення з в’язниці.

Автори законопроєкту посилалися на досвід США у вирішенні питання сексуальних злочинів проти дітей.

Покарання у виді примусової хімічної кастрації полягає у примусовому введенні засудженому антиандрогенних  препаратів,  які складаються з хімічних речовин, що мають на меті зменшити лібідо та сексуальну активність", - йдеться в пояснювальній записці.

Відзначається що примусова хімічна кастрація не застосовуватиметься до осіб, що вчинили злочини у віці до 18 років і до осіб у віці понад 65 років.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень