Питання про гуртожиток на вулиці Небесної Сотні розглядатимуть на черговій сесії

Принаймні за включення його до порядку денного проголосували члени бюджетної комісії

Нагадаємо, мешканці гуртожитку на вулиці Небесної Сотні, 6А звернулися до бюджетної комісії Рівнеради, аби ті рекомендували включити до порядку денного наступної сесії питання про приватизацію жителями своїх кімнат. Люди навіть приходили пікетувати Рівнераду, адже побоюються, що якщо їх виселять для проведення у приміщенні у центрі Рівного капремонт, більше люди туди вже не повернуться.

Нагадаємо, скандал навколо гуртожитку точиться давно, раніше його було визнано аварійним, через що стала неможливою приватизація. Втім, жителі запевняють міську владу, що будинок в нормальному стані і навіть погодилися провести власну експертизу. Далі ситуацію коментує місцева жителька Юлія Кожома:

Експертиза вже на старті, зроблені заміри, зроблене викопіювання будівлі. Тому ми готові до сесії, можливо й раніше, надати результати експертизи, оприлюднити їх. Тому дуже просимо вас не тягнути і внести це питання на порядок денний до розгляду.

Також жителі пообіцяли, що матимуть до засідання сесії всі необхідні документи, що підтверджують їх право на приватизацію.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень