Питання безпеки: батьки школярів з Рівного змушені звертатися до влади міста

Через перехрестя

На сайті міської ради рівнянка Олена Максимова зареєструвала петицію з вимогою врегулювати ситуацію на перехресті вулиці Шевченка та проспекту Миру. Поблизу знаходиться школа, а пішохідні переходи поблизу тільки не регульовані.

Слід зауважити, що на жодній з прилеглих до НВК Колегіум вулиць немає лежачого поліцейського, а дорожня розмітка – ШКОЛА – уже давно стерта.

Подаємо тест петиції без змін:

Звертаються до Вас батьки  учнів навчального закладу НВК "Колегіум", який знаходиться за адресою вул.Шевченка,103, а також прочани Свято-Успенської церкви.

Щодня майже 500 учнів навчального закладу дорогою до школи перетинають проспект Миру на нерегульованому пішохідному переході. Водії транспортних засобів систематично порушують правила дорожнього руху, перевищують швидкість, не пропускають дітей на пішохідному переході. 

 Вважаємо доцільним встановлення  світлофорів задля збереження життя і здоров'я дітей, а також мешканців міста.

Просимо встановити світлофори на перехресті вул.Шевченка - пр.Миру. 

На момент публікації петиція зібрала 210 підписів з необхідних для її розгляду 250. Підтримати звернення можна тут.

Радіо ТРЕК у Telegram і Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень