П’ятеро відомих рівнян претендують на Премію Верховної ради (ФОТО)

Бо «розбудовують» місцеве самоврядування

Претендента на присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді в розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування обиратимуть з-поміж п’яти кандидатів. Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної ради.

Нагадаємо, що ця нагорода присуджується молодим громадянами України віком до 35 років, а також молодіжним та, як виняток, дитячим громадським організаціям, які завдяки своїй діяльності вдосконалюють роботу органів державної влади та органів місцевого самоврядування, є активними учасниками процесу державотворення та контролюють хід реформ тощо.

Так, на здобуття Премії від Рівненської області претендують:

Ольга ГОРКАВЧУК — громадська діячка, бізнес-тренерка, керівниця проєктів Центрально-Європейської Академії Навчань та Сертифікацій (CEASC), керівниця філії Всеукраїнської громадської організації «Асоціація жінок України «ДІЯ» в м. Рівне та в Рівненській області

Ольга ОДЕЙЧУК — голова правління громадської організації «Асоціація батьків дітей з інвалідністю та особливими потребами «ОСОБЛИВИЙ КІНДЕР», яка опікується дітьми з інвалідністю та об’єднує навколо проблем цих дітей органи влади, релігійні спільноти та бізнес, сприяє запровадженню інклюзивної освіти в навчальних закладах, заступник голови Громадської Ради при Березнівській районній державній адміністрації

Андрій ТОКАРСЬКИЙ – керівник РОО ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА», фахівець з питань виборчого законодавства, відкритості роботи парламенту та місцевого самоврядування, запровадження інструментів учасницької демократії, має досвід адміністрування проєктів, тренерської роботи та розробки регуляторних актів, громадського спостереження за виборчим процесом в Рівненській області,

Ольга ФЕРАР – членкиня ГО ЗЕОН, заступниця редактора газети Здолбунів СІТY, має досвід тренерської роботи з питань доброчесного врядування, зокрема в об’єднаних територіальних громадах, брала участь в розробці проєктів рішень органу місцевого самоврядування, висвітлює хід запровадження медичної реформи в Україні,

Марія ЯСЕНЧУК – засновниця громадської організації «Дарунок», яка проводить благочинну діяльність на підтримку дітей з інтернатних закладів, людей похилого віку та малозабезпечені сім’ї, зокрема, в інтернатних закладах Рівненської області.

Члени постійної комісії з питань регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією  рекомендували депутатам обласної ради на найближчій сесії обрати з-поміж п’яти кандидатур одного.

Тож чиє прізвище стоятиме у клопотанні до Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту щодо присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді в розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування у 2020 році остаточно стане відомо 5 червня.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень