Путін кинув ручку, а Лука відкрив рота: Пашинян не підписав ключовий документ (ВІДЕО)

Фактично, це символічний «Кінець ОДКБ »

Пашинян ще раз повторює -- спеціально для Лукашенка: "Спасибо большое", що означає "Засідання завершено"

Відео цього моменту розлетілися мережею. Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян відмовився підписати головні рішення саміту ОДКБ за підсумками зустрічі лідерів організації, яка проходила у Єревані.

Як повідомляє вірменська служба «Радіо Свобода»,

Пашинян сказав, що поданий до підписання проєкт декларації ОДКБ про допомогу Вірменії недостатньо доопрацьований, і що він не готовий «у цьому вигляді підписати ці документи».

При цьому Пашинян вів засідання на правах господаря, то ж фактично керував процесом і, як виглядає, без погодження з іншими оголосив засідання закритим.

На відео ми бачимо роздратування Лукашенка, який намагається апелювати до Пашиняна та лють Путіна, який сидить спиною до нас і буквально – кидає ручку на стіл.

Також Пашинян активно намагався віддалитися від Путіна під час фотосесії

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень