Пункти обігріву Рівненщини врятували понад дві тисячі людей (АДРЕСИ)

Людям безоплатно надають гарячі напої, печиво, солодощі

Від початку року до пунктів обігріву на Рівненщині, що запрацювали з настанням холодів, звернулося 2157 осіб.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

На сьогодні в пунктах обігріву Рівненської області, розгорнутих органами місцевого самоврядування, отримали допомогу 208 осіб, у закладах соціального захисту – 827, а у пересувних пунктах обігріву, які встановлювалися 27 разів – 1122 особи, - зазначив Сергій Подолін.

Мобільні пункти обігріву ГУ ДСНС в області функціонують у період сильних морозів, коли температура повітря сягає позначки -10℃.

Адреси пунктів обігріву можна переглянути за посиланням.

У випадку значного зниження температури повітря у пунктах обігріву допомогу можуть отримати представники найбільш соціально вразливих верств населення – малозабезпечені громадяни, особи, які не мають постійного місця проживання. 

Частина пунктів обігріву забезпечена гарячими напоями, печивом, солодощами.

Нагадаємо, що пункти обігріву на території області розгорнуті на період ускладнення погодних умов та значного зниження температури повітря з метою надання допомоги населенню, недопущення випадків обмороження та загибелі людей.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень