Хто зігріє рівнян на зупинці транспорту у центрі міста(ФОТО)

А ще там пригощають гарячим чаєм

Сьогодні на майдані Музики у центрі Рівного запрацював мобільний пункт обігріву. Рівняни, які надто довго чекають свій транспорт, можуть тут випити гарячого чаю та зігрітися.

Як повідомляє ДСНС у Рівненській області, тут у достатній кількості є електричні засоби обігріву, аптечка, теплі речі та вогнегасниками.

Цей пункт на Соборній працюватиме сьогодні до 18 години, а потому переміститься на луцьке кільце, де ввечері багато людей теж потерпають від холоду, чекаючи транспорт.  

На цей час на території Рівненської області організовано роботу 33 стаціонарних пунктів обігріву, які здебільшого розміщені в закладах соціальної та медичної сфер.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень