ПЦУ підтримує вакцинацію населення, утім радить перевіряти вакцини

І пояснює для чого

На сучасному рівні розвитку медицини вакцинація - дієвий спосіб захиститися від інфекцій, повідомляє пресслужба ПЦУ. При цьому:

Ми маємо пам’ятати, що вакцинуватися можна лише сертифікованими препаратами. Кожен пацієнт має право перевірити строк придатності та якість вакцини перед щепленням та отримати від лікаря відповідні інструкції та застереження. Інструкції до вакцин українською мовою мають бути у кожному кабінеті щеплень, а відповідальність за це несуть керівники медичних установ, - йдеться у повідомленні.

У Православній церкві України наголосили, що яким би складним і глобально розвиненим не здавався світ, він може бути і надзвичайно вразливим:

Яскравий приклад – епідемії інфекційних хвороб, які починаються з мікроскопічного, невидимого для ока людини збудника, але здатні призвести до катастрофічних наслідків.

Щеплення допомагають сформувати колективний імунітет населення. Понад два століття наукових досліджень нині дозволяють вберегтися від кору, правця, дифтерії, гепатитів та інших страшних хвороб, зазначили у ПЦУ.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень