ПЦУ підтримує вакцинацію населення, утім радить перевіряти вакцини

І пояснює для чого

На сучасному рівні розвитку медицини вакцинація - дієвий спосіб захиститися від інфекцій, повідомляє пресслужба ПЦУ. При цьому:

Ми маємо пам’ятати, що вакцинуватися можна лише сертифікованими препаратами. Кожен пацієнт має право перевірити строк придатності та якість вакцини перед щепленням та отримати від лікаря відповідні інструкції та застереження. Інструкції до вакцин українською мовою мають бути у кожному кабінеті щеплень, а відповідальність за це несуть керівники медичних установ, - йдеться у повідомленні.

У Православній церкві України наголосили, що яким би складним і глобально розвиненим не здавався світ, він може бути і надзвичайно вразливим:

Яскравий приклад – епідемії інфекційних хвороб, які починаються з мікроскопічного, невидимого для ока людини збудника, але здатні призвести до катастрофічних наслідків.

Щеплення допомагають сформувати колективний імунітет населення. Понад два століття наукових досліджень нині дозволяють вберегтися від кору, правця, дифтерії, гепатитів та інших страшних хвороб, зазначили у ПЦУ.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень