Психолог назвав оптимальний термін ротації для солдатів на передовій

Через скільки часу військовикам потрібен відпочинок

Заступник командира інженерно-саперної роти з морально-психологічного забезпечення групи інженерного забезпечення 67 ОМБр Андрій Козінчук розповів, що оптимальний термін ротації для військовослужбовця – 45 діб, адже саме стільки тіло може інтенсивно працювати, дуже мало спати. Потім на 21 день треба піти на відновлення.

Втім, втілити цю можливість на практиці виходить нечасто.

Цей механізм може бути застосовано тільки для якихось мобільних підрозділів, правоохоронних органів, де немає величезної кількості техніки. Бо військові підрозділи зазвичай виїжджають на позиції з кухнями, шпиталями, танками, умовно, майстернями. Тобто це абсолютно автономний організм. Їм тільки для того, щоби виїхати і розгорнутися, потрібен тиждень. А коли вони їдуть, автомобілі ж, буває, ламаються, їх ремонтують. Це все час, – розповів Андрій Козінчук.

Між тим він додав, що ротація можлива, якщо командир у підрозділі адекватний – наприклад, частина підрозділу воює, ще одна частина відпочиває в умовно безпечному місці, а ще одна взагалі далеко від фронту.

По-інакшому ротацію можна буде організувати, тільки якщо додасться у нас ще 200 000 солдатів, або менш інтенсивними стануть бойові дії, – підкреслив психолог.

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень