Призові чемпіонам з олімпійських видів спорту збільшили у два рази

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу

Проектом акта передбачено збільшення нагород для спортсменів, які стали переможцями і призерами міжнародних змагань з олімпійських видів спорту, але в неолімпійських номерах програм, - сказав міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Міністр уточнив, що на деяких змаганнях мають місце такі номери програми в олімпійських видах спорту, в яких не змагаються у рамках Олімпійських ігор.

Він зазначив, що на чемпіонатах світу винагороду збільшено з 25 до 50 тис. грн за перше місце, з 17,5 до 35 тис. грн - за друге місце та з 12,5 до 25 тис. грн - за третє місце.

Призові за перемогу в Кубку світу: з 6 до 20 тис. грн, за друге - з 4,5 до 15 тис. грн і за третє - з 3 до 10 тис. грн.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень