У Рівному нагородили демобілізованих бійців АТО

У Рівному відзначили нагородами демобілізованих бійців АТО, які пройшли війну на Донбасі і після повернення долучилися до діяльності Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО».

Про це повідомляє прес-служба «Всеукраїнський союз ветеранів АТО».

Заступник військового комісара Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату майор Руслан Ткачук і заступник голови осередку АТОшників Рівненщини Олександр Зайчук подякували воїнам за службу.

Під час урочистого заходу вони вручили бійцям «Відзнаки учасників Антитерористичної операції».

«Жителі Рівненщини дякують вам за самопожертву та хоробрість перед лицем російського окупанта. Наше завдання, як вашої правозахисної громадської організації, допомагати та слідкувати, щоб держава виконувала взяті перед вами соціальні гарантії. Ви не самі, а ці нагороди – лише перше маленьке дякую нашим захисникам», – наголосив Олександр Зайчук.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли автомобільний номер

У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО   Власник може звертатися за номером: +380972381545  

У Рівному знайшли посвідчення УБД на прізвище Волошин

Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

Більше оголошень