При нарахуванні субсидії наймачам житла витрати на сплату оренди не враховують

При нарахуванні субсидії на основі договору найму житла, витрати людей на оренду не враховують, а беруть повну заробітну плату після сплати податків.

Про це повідомили в управління праці та соціального захисту Рівного.

Як повідомлялось, субсидію на оплату комунальних послуг можуть оформити сім’ї, що орендують житло. Для цього громадянам необхідно мати договір найму житла і з ним звернутися в управління праці та соціального захисту. Докладніше говорить заступник начальника відділ призначення Світлана Нагорна:

- Той, хто орендує, має подати договір оренди, заключений між двома людьми. У цьому дороговорі мають бути вказані терміни, паспортні дані, хто у кого орендує, скільки людей зареєстрованих. І в постанові у нас написано, що рахунок має бути відкритий на орендаря.

Додамо також, що субсидію для тих, хто орендує житло, автоматично не перераховують. Тому орендарям потрібно щороку приходити в управління соцзахисту і подавати нову заяву на відшкодування оплати за комунальні послуги. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень