При нарахуванні субсидії наймачам житла витрати на сплату оренди не враховують

При нарахуванні субсидії на основі договору найму житла, витрати людей на оренду не враховують, а беруть повну заробітну плату після сплати податків.

Про це повідомили в управління праці та соціального захисту Рівного.

Як повідомлялось, субсидію на оплату комунальних послуг можуть оформити сім’ї, що орендують житло. Для цього громадянам необхідно мати договір найму житла і з ним звернутися в управління праці та соціального захисту. Докладніше говорить заступник начальника відділ призначення Світлана Нагорна:

- Той, хто орендує, має подати договір оренди, заключений між двома людьми. У цьому дороговорі мають бути вказані терміни, паспортні дані, хто у кого орендує, скільки людей зареєстрованих. І в постанові у нас написано, що рахунок має бути відкритий на орендаря.

Додамо також, що субсидію для тих, хто орендує житло, автоматично не перераховують. Тому орендарям потрібно щороку приходити в управління соцзахисту і подавати нову заяву на відшкодування оплати за комунальні послуги. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень