Проїзд до Басового Кута у Рівному подорожчає (ФОТО)

Але здорожчання незначне

У Рівному незабаром має відновити свою роботу дитяча залізниця. Але цим потягом уздовж Усті їдуть не лише діти, а й дорослі.

Маршрут традиційний - від станції біля ринку Дикого до «Озерної».

Зазвичай залізниця починала працювати з 9 травня, коли розпочнеться новий сезон цього разу, залежатиме від рішення Львівської залізниці. Втім, потяг з розмальованими вагонами уже напоготові.

У телеграм-каналі Доброго вечора, ми з Рівного повідомляють, що вартість квитка зросте на 1 грн. Раніше проїзд коштував 8 та 12 грн для дітей і дорослих відповідно.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень