Проти «кешбеку», касових апаратів і знижених штрафів: У Рівному протестують підприємці (ФОТО)

Вони вбачають у цьому утиски малого бізнесу

Власники малого бізнесу Рівненщини зібралися на мітинг на майдані Незалежності у Рівному. Підприємці протестують проти нового закону щодо запровадження касових апаратів у ФОПів усіх груп вже з квітня.

Тестовий період цієї програми досі не почався, говорить координатор руху «Захисти ФОП» Мирослав Мельник:

На передостанньому засіданні координаційної ради в протоколі засідання внесли, що розробка нормативних документів затягнулася. Дуже багато з них ще не прийняті.

 

Програмне рішення щодо початку тестування було надане лише 28 січня. Попри те, що тестування мало починатися з початку року. Заявки подали менше ніж 3000 людей з України. Має запускатися з 1 го квітня перший етап фіскалізації, а часу на тестування немає.

Друга державна ініціатива, яка не влаштовує мітингарів – це закон «Про кешбек». Покупець зможе власноруч перевірити, чи чек пройшов через фіскальну службу. Якщо виявиться порушення, покупцеві продавець буде змушений повернути 100% вартості покупки.

На думку координатора руху «Захисти ФОП» Мирослава Мельничука, норми треба скасувати, оскільки вони недопрацьовані:

Наскільки ми знаємо, Податкова служба не реформована до кінця. Без реформованої податкової служби ці закони створюють корупційні ризики для малого бізнесу.

Також підприємці проти знижених штрафів за неоформлених працівників. Оскільки для підприємців на загальному оподаткуванні штрафуватимуть без попередження.

Учасники акції направлять звернення до керівництва держави з проханням скасувати впровадження законів. Такі ж акції провели ще у 25 містах України, у тому числі й столиці. Акції проводять паралельно з початком перевірок службою Держпраці.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень