Противників вакцинації слід покарати гривнею, - лікар Комаровський

«Ігнорувати щеплення - не модно й дорого» (с)

Україна не може похвалитися високими темпами вакцинації проти коронавірусу, хоча у жовтні цей процес значною мірою пожвавився. Чимало українців вважають, що вакцини небезпечні й можуть завдати більше шкоди, ніж захистити від інфекції.

Відомий український педіатр Євген Комаровський поділився своїм рецептом, як заохотити людей до вакцинації, пишуть «Коментарі».

Кожен, хто ніяк не може наважитися – вакцинуватися йому чи ні проти коронавірусу має розуміти, що у світі вже зроблено 8 мільярдів доз вакцин. Це величезна кількість, яка щодня збільшується.

 

Жодна вакцина у світі не пройшла такого тестування, як вакцина проти коронавірусу. Про це «антивакцинатори» чомусь не говорять, - каже Комаровський.

На його переконання, провина за страх людей перед вакцинацією лежить на владі яка не зуміла доступно пояснити, що не варто боятися вакцинації.

На переконання Комаровського довіру до вакцинації ще можна повернути.

Найефективніший спосіб повернути довіру – змусити людей рахувати свої гроші. Потрібно поставити громадян України перед фактом, що якщо людина не щеплена проти коронавірусу і вона потрапляє до лікарні з ускладненнями.

 

Це лікування людина оплачує зі свого гаманця. До того ж у вас є страхова компанія, яка скаже: страховий поліс коштує 100 євро на місяць, якщо ви вакциновані. А якщо ні, тоді вам доведеться розщедритися на 300 євро на місяць.

 

Ось тільки тоді багатьом дійде, що треба поспішити вакцинуватись, - каже Комаровський.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень