Поширення COVID-19 залежить... від погоди

Такий висновок зробили вчені

Низькі температури повітря і низька вологість сприяють розповсюдженню коронавірусу. Такий висновок зробили вчені Барселонського інституту глобальної охорони здоров’я, дослідивши поведінку вірусу у різні пори року у 162 країнах на 5 континентах.

Так, початкове поширення COVID-19 у Китаї відбувалося при низькому рівні вологості і низьких температурах (між +5 та +11 градусами Цельсія).

Вчені також помітили, що

перша хвиля пандемії спадала, коли температура повітря і вологість підвищувалися, а друга хвиля - з’являлася із їхнім зниженням.

 

 

Але влітку ці тенденції були порушені. І вчені вважають, що це пояснюється масовими зібраннями, туризмом і кондиціонуванням повітря. 

Такий зв'язок поширення коронавірусу із погодою дає підстави вважати його сезонною інфекцією, як і грип, і планувати карантинні заходи.

До речі, досі вважали, що погодні умови на поширення інфекції не впливають. 

За інформацією isglobal.org

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень