Просити Київ за кінотеатри збираються депутати Рівненщини

Але тільки за комунальні

Виявляється такі ще подекуди залишилися в області. І один з них діє у Березному. Тож саме депутат Рівненської облради з Березного Тетяна Воронко підготувала звернення до Кабміну щодо підтримки комунальних кінотеатрів.

Чому це зробила - Тетяна Воронко пояснює так:

Наприклад, у місті Рівному, у кінотеатрі я бачу багато дуже людей з Березного і Березнівського району. І от виникла ідея: а чому б і ні?

 

Як на мене, це має бути прибутково і бюджет зможе отримувати від цього з часом, коли це буде один із таких об'єктів, де молодь зможе відпочивати.

За словами Тетяни Воронко, нинішній кінотеатр у Березному – такий, як був в період СРСР. А якби держава допомогла його осучаснити, щоб тут могли переглядати в тому числі й фільми у форматі 3Д, то сюди б потягнулася молодь з вулиці. А ось районна влада, у власності якої перебуває Березнівський кінотеатр, каже депутат, не має коштів на оновлення закладу.      

 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень