Просто приголомшливо: ось що спідня білизна може про вас розповісти

Знайдіть на фото свої трусики

Особливе місце у жіночому гардеробі займає білизна, яка, до речі, може розповісти дещо цікаве про особистість жінки та її характер. Насамперед це стосується трусиків, які відрізняються своєю формою і матеріалом.

Роздивіться моделі трусиків та знайдіть такі, які є у вас

Для вас дуже важливий комфорт. Попри зовнішній спокій ви здатні на досить непередбачувані вчинки.  

Ви впевнена у собі людина, одне доля легковажності все ж є у вас. Ви ведете активний спосіб життя і часто  поринаєте в роботу.  

Такі трусики найчастіше люблять носити незалежні жінки, які не боятися різноманітності. Вам легко вийти із зони комфорту. Ви завжди яскраві та не боїтеся показувати свої найкращі якості.

Ви досить стримана жінка і спонтанність - це точно не про вас. Вам подобається проводити час за жіночими романами або ж гуляти на самоті.

Власниці таких трусиків намагаються жити за правилами. Великим занудством вони не відрізняються, але і загальноприйняті норми ніколи не порушують.

Ви смілива та енергійна жінка, яка нагадує фонтан емоцій.

Ви звикли жити за власними правилами. Вони практичні та елегантні водночас.

Жінки, у яких в гардеробі є такі трусики, в душі завжди відчувають себе молодими, попри штамп в паспорті. З ними ніколи не буває нудно.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень