Прощавайте підбори? У Рівному хочуть зробити тротуари з бруківки

Адже такі узбіччя легше ремонтувати

Таку ініціативу секретар Рівнеради Сергій Паладійчук планує реалізувати у 2017 році. Адже з його слів, таким чином можна зекономити гроші:

- Ініціатива «Тротуари з бруківки» - це, фактично, моя і фракції БПП «Солідарність» (у Рівнераді, - ред.) ініціатива перейти на те, щоби тротуари у Рівному почали робити з бруківки. Тому що це, з точки зору ремонтоздатності, дуже суттєво в перспективі економить гроші. Тобто, тротуар з бруківки, по-перше - естетичніше виглядає, по-друге - якщо треба щось розрити там, чи десь щось ламається - його легко поремонтувати. Бо, коли ти асфальтуєш, то потім треба так само великі гроші викидати на те, щоб все заасфальтувати.   

 До слова, бруківку замість асфальту хочуть повернути і на вулиці Поштовій.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень