Прокурори повернули землю громаді Бабина

Органу самоврядування повернули земельну ділянку вартістю 240 млн грн

Завдяки втручанню обласної прокуратури рішення господарського суду виконали та повернули Бабинській сільській раді Гощанського району землі промисловості та технічної інфраструктури, вартістю понад 240 млн гривень.

- Підставою для винесення такого рішення стало те, що 3 січня 2007-го року між приватним підприємством та сільською радою укладено договір оренди землі строком на 49 років.

 

Згодом, в травні 2017-го року, зазначене приватне підприємство визнано банкрутом та розпочато ліквідаційну процедуру, однак орендовану земельну ділянку, всупереч вимогам чинного законодавства власнику не повернули.

 

Внаслідок таких незаконних дій орендаря, орган місцевого самоврядування не мав можливості використовувати земельну ділянку або надати в оренду іншим особам та отримувати орендну плату, — повідомляє пресслужба прокуратури.

Тож, рішення суду виконано, а документи про державну реєстрацію права власності на земельну ділянку залишились за сільською радою.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень