Проєкт «Рівне.Літо.Музика.» - повертається після річної ковідної перерви

Це буде 5-й сезон

Улюблений проєкт багатьох рівнян «Рівне.Літо.Музика.» повертається на Лебеднику і літню сцену парку ім. Шевченка. І це буде 5-й його сезон, повідомила ініціаторка проєкту депутатка Рівнеради Галина Кульчинська.

— Шість років тому ми придумали та зробили «Рівне.Літо.Музика.» для того, щоб люди в нашому місті протягом трьох літніх місяців щонеділі мали можливість долучитися до прекрасного світу мистецтва.

 

Скажу відверто, перший рік організаторам було не зовсім просто, але ми з усім впоралися.

Галина Кульчинська подякувала усім, завдяки кому проєкт «Рівне.Літо.Музика.» мав успішний старт: це ексміський голова Володимир Хомко, колишній начальник управління культури Тарас Максименко, Любов Черкасова з проєкту «Співпраця муніципалітетів Рівного та Любліна».

— Але завжди головними у «Рівне.Літо.Музика.» були і є наші рівненські митці: викладачі та учні музичних шкіл Рівного, вихованці ПДМу, прекрасні колективи міського палацу культури «Текстильник» та міського будинку культури і багато інших, - додала Галина Кульчинська.

Старт 5-го сезону проєкту – у неділю, 6 червня. Початок на «Лебединці» - о 17:00, о 18:00 – на літній сцені парку Шевченка.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень