ON-LINE

Поспілкуватися неформально з відомими та впливовими пропонують рівнянам

середа, 13 вересня 2017
Для цього запрошують у суботу до бібліотеки

У суботу, 16 вересня, рівняни матимуть нагоду особисто поспілкуватися з відомими у Рівному людьми.

Це:

Іван Сівак - багаторазовий чемпіон світу з бальних танців. Людина, яка, незважаючи на обставини, змогла досягти багатьох вершин і стати одним з найвідоміших танцюристів світу. Іван на заході проведе майстер-клас. 

Відео з YouTube-каналу рівненського журналіста Віталія Голубєва 

Андрій Петренко - молодий підприємець та фахівець з питань безпеки. Його компанія займається встановленням розумних будинків та захисних технологій. Спікер обіцяв принести  на захід одну із систем безпеки, тому кожен зможе випробувати, як вона працює.

Інна Білецька - відома рівненська журналістка та блогер. Вона розповість про те, як зробити так, аби до твоєї думки дослухалися. 

Олександр Харват – відомий фотомитець. Спікер розповість, як зробити незвичні світлини та поділиться секретами якісної професійної фотозйомки.

Буде й ще один таємний гість, який є одним із найвпливовіших людей у Рівному. Втім, хто саме це буде - таємниці поки не розкривають.

Захід під назвою «Жива бібліотека» із запрошенням відомих людей проводить молодіжна організація "СД_Платформа Рівне" вже втретє. Минулого разу подія запам'яталася приходом рятувальників, які дали присутнім постріляти з брандспойта. 

Особливістю заходу, кажуть організатори, є можливість поспілкуватися в неформальній обстановці відразу з кількома цікавими людьми по черзі.

«Жива бібліотека» розпочнеться у приміщенні обласної наукової бібліотеки 16 вересня о 14-ій годині на кількох поверхах одночасно.

Для участі організатори просять заповнити анкету.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного