Професійно-технічні навчальні заклади з Рівненщини стали кращими в Україні

Столичні експерти це засвідчили

Професійно-технічні навчальні заклади (ПТНЗ) Рівненщини – найкращі сучасні заклади України, підтверджено золотом та сріблом.

За підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України у м. Київ відбулася IX міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти -2018» та VII міжнародна виставка освіти за кордоном «Word Edu».

Серед представників Рівненщини – державний навчальний заклад «Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» та державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

У підсумку, державний навчальний заклад «Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» здобув золоту медаль у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ».

Державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»  виборов срібло у номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу».

 

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень