Професійно-технічні навчальні заклади з Рівненщини стали кращими в Україні

Столичні експерти це засвідчили

Професійно-технічні навчальні заклади (ПТНЗ) Рівненщини – найкращі сучасні заклади України, підтверджено золотом та сріблом.

За підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України у м. Київ відбулася IX міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти -2018» та VII міжнародна виставка освіти за кордоном «Word Edu».

Серед представників Рівненщини – державний навчальний заклад «Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» та державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

У підсумку, державний навчальний заклад «Вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» здобув золоту медаль у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ».

Державний навчальний заклад «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»  виборов срібло у номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу».

 

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень