За 10 років у Рівному відремонтували лише 14% доріг. Чому?

Ми почули пояснення від дорожників

З близько 300 кілометрів автодоріг Рівного шляховики за десять років відремонтували 14% або понад 43,5 км. За словами керівника Рівненського міськШЕУ Віктора Климука, згідно з правилами користування, у Рівному щороку має проводитися капітальний ремонт близько 30 кілометрів асфальтного покриття. Натомість за цей час ремонтують лише кілька кілометрів:

Згідно з правилами експлуатації автодоріг, термін до капремонту і між капремонтами має не перевищувати 10 років. У нас на балансі 300, 5 км автодоріг, з них 30 км ми б мали ремонтувати щороку.  За 10 років ми мали б пройти всі 300 км, але показник аналізу по діяльності всіх дорожніх підприємств склав всього лише 14%.

Чиновник постійно нагадує міській владі про критичну нестачу фінансування управління.

За словами Климука, для виконання 100% капремонтів протягом десяти років треба понад 1,5 мільярда гривень, але за цей період від міської влади шляховики отримали близько 45 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що у ШЕУ є проблеми і з технікою. Зі 104 одиниць – половина експлуатується понад два десятиліття. Втім, термін експлуатації машин, каже Віктор Климук, не має перевищувати 10 років. Таких в шляхового управління лише 25% від загальної кількості.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень