«Про які європейські цінності ви кажете», - рівнянку обурив стан кладовища

Кладовища у центральній частині міста

Рівнянка Мар’яна Дмитрук написала у соціальних мережах обурливих пост про стан єврейського кладовища, що за приміщенням Рівненської ОДА.

Культура???Європейські цінності???Повага до чужої релігії і традицій??? Нажаль в Рівному про це навіть не чули. Багато хто з рівнян чув від старшого покоління,що у рівному до війни мешкало багато євреїв. І у них були власні кладовища. Одне з них на вул.. Міцкевича, хто не в курсі,там де центр зайнятості,школа № 5.

Цю гору і зараз називають «Єврейкою». Але той жах що я там побачила мене просто шокував. Розбиті надгробні плити,по яких ходять ногами,катаються велосипедами і просто сидять сраками......Ауу,люди прокиньтесь. Ви ходите по людських останках.....

Нагадаємо, у 2017 році за ініціативою єврейської громади, на місці поблизу колишнього кладовища з’явився пам’ятний знак. Також подібний знак єврейська громада планує встановити й на православному кладовищі.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень