У Рівному шукають охочих намалювати пам’ятний знак Героям Небесної сотні

Та полеглим в зоні проведення АТО

У Рівному відбиратимуть кращий ескіз пам’ятного знака воїнам АТО та Героям Небесної сотні.

Для відбору кращого ескізу створена спеціальна комісія, розповів начальник міського управління містобудування та архітектури Василь Мельник:

Створена комісія, до складу якої, за клопотанням заступника міського голови Галини Кульчинської, увійшли сім’ї загиблих на Майдані та в зоні АТО. Проектні пропозиції можуть подавати архітектори-початківці. Обмежень ніяких немає. За умовами конкурсу у проектній пропозиції архітектор повинен розписати все: від матеріалів, з яких виконуватиметься пам’ятний знак, до його вартості.

Прийом проектних пропозицій розпочнеться з 1 лютого до 1 березня 2018 року.

Відомий у Рівному архітектор Микола Шолудько раніше малював такий пам`ятний знак, присвячений Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО.

Матеріали проектних пропозицій подаються до Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: 33028, м. Рівне вул. Лермонтова, 6, тел./факс: (0362) 62-04-11, e-mail: umiarx@gmail.com.

Нагадаємо, раніше місто відвело землю під пам’ятний знак Героям Небесної сотні та загиблим в АТО. Цей клаптик землі знаходиться за Кінопалацом, поблизу Чайчиної алеї. Там нині встановлений камінь із відповідною табличкою.

Додамо, що міський голова Рівного видав розпорядження про створення відповідного пам’ятного знаку. У документі було вказано про те, що всі роботи будуть фінансуватися за рахунок міського бюджету. 

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram

Ліна Захарова Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень