Про відновлення зйомок «Відьмака» повідомили оригінально

У стилі Любистка

На офіційній сторінці у Twitter творці серіалу «Відьмак» повідомили, що зйомки другого сезону відновляться 17 серпня, коли знімальна команда і акторський склад зберуться в Великій Британії. Ця новина була подана у вигляді стилізованого вірша, який при бажанні можна проспівати, наслідуючи Любистка:

The Witcher✔@witchernetflix

I’m dusting off my lute and quill,
I have some news, some mead to spill:
After all the months we’ve been apart
It’s time for production to restart.
The Witcher and his bard – who’s flawless,
Will reunite on set 17 August.

Або українською (переклад приблизний):

Пил стер я з лютні і пера,
Є новина у мене, напій солодкий:
Об'єднатися знову настала пора
Після днів без зв’язку для спільної толоки.
Відьмак і бард його, який без вади,
повернуться 17-го серпня зйомок заради.

Нагадаємо, торік вірусну пісню з цього серіалу українською переспівала рівнянка.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень