Притягнете невдачі та злидні: у який день тижня не можна оплачувати комуналку

Коли краще не оплачувати комунальні послуги

Аби завжди залишатись при грошах і не натрапити на неприємності, важливо обирати правильний день для оплати комунальних послуг.

На думку астрологів і нумерологів, існує перелік днів, коли краще навіть не замислюватись про те, аби діставати власний гаманець і тим паче віддавати з нього гроші.

Так, за словами астрологів, краще відмовитись від оплати комунальних послуг у четвер – краще зробити це за декілька днів до або після. Річ у тім, що четвер має особливу фінансову енергетику.

В мережі навіть з’явився тренд – пийте каву з корицею у четвер для залучення багатства у своє життя. З’явився такий тренд не на пустому місці, адже цей день тижня є особливим з точки зору езотерики.

У четвер відкриваються фінансові портали, які дозволяють керувати власними статками. Так, якщо робити все правильно, зберігати та заробляти гроші в цей день, то кількість заробленого подвоїться. Якщо ж у цей день витрачати кошти, навіть на об’єктивно потрібні речі, то ви можете помітити, що ваші кошти вас потроху залишають, вам доводиться докладати більше сил для збереження грошей.

Джерело

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень