

Що тоді робити
В Україні почали по-новому надсилати повістки – тепер у деяких великих містах їх навмисно прикріпляють до паперових платіжок за комунальні послуги.
Тож у соцмережах почалися дискусії про те – як з ними бути. У коментарі для ТСН.ua адвокат Андрій Межирицький дає таке роз’яснення:
«За законом, повістку може вручати навіть керівник ЖЕКу. Відповідно, найімовірніше, ТЦК просить у ЖЕКів інформацію щодо військовозобов’язаних, які мешкають на тій території, яку обслуговує певний ЖЕК.
Після цього було сформовано повістки на цих осіб, їх передали ЖЕКу з вимогою вручити, – каже Андрій Межирицький. – Керівництво ЖЕКу розуміє, що вони – не військові, що проти них можуть і фізичну силу застосувати.
Тому доручення ТЦК виконують, прикріплюючи повістки до платіжок. Жодних наслідків такий спосіб оповіщення не несе».
За словами Андрія Межирицького, є помилкова думка щодо того, якщо комуналка сплачена, то і повістка, прикріплена до платіжки, вважається врученою.
«Законом такого не передбачено. Довести, що повістка вручена належним чином, можна в тому разі, якщо там є підпис особи, якій ця повістка вручається. Крім того, незрозуміло, хто саме сплатив комуналку», – уточнює Андрій Межирицький.
Радіо Трек: НОВИНИ
Стосується всіх, хто відкладав долари або євро: за валюту можуть оштрафувати — до 20% від суми
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Де живуть ведучі 1+1: ось як виглядають маєтки Мосейчук, Осадчої, Горбунова, Падалко (ФОТО)
Обрані Богом: жінки з цими іменами мають найсильнішу енергетику
Українці з малою пенсією будуть отримувати доплати: хто може розраховувати на гроші
За яких умов працівники ТЦК мають право перевіряти документи у перехожих?
Мобілізація та поганий зір: з якими хворобами очей НЕ беруть до армії?
Чоловік із Галичини знайшов дивну «відмазку», щоб не воювати й розповів про це Феміді
Чи мобілізують людей з інвалідністю ІІІ групи і що насправді означає «за їхньою згодою»
З машини не виходьте і викликайте поліцію: що робити, коли працівники ТЦК зупинили авто, щоб вручити повістку
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415