При яких умовах сковорода починає виділяти токсичні речовини: мінуси сучасних антипригарних пателень

Чого краще не робити

Сковороди з антипригарним покриттям витіснили з нашого життя алюмінієві та чавунні пательні. Їжа на них не підгоряє і для смаження треба брати мінімум олії. Проте ці прилади часто є небезпечними для нашого життя.

Сучасні сковороди мають термін служби

Експерти не рекомендують нагрівати сковороду до 200 °C і вище. За таких умов може порушитись цілісність тефлону і токсичні речовини потраплять в їжу. 

Після приготування сковороду не можна одразу мити. Потрібно дочекатися, поки вона охолоне. Якщо у гарячу сковороду залити холодну воду, на поверхні можуть з’явитися тріщини, які виділяють небезпечні речовини.

Не варто використовувати при митті сковороди губки з абразивом і засоби у вигляді порошку. Так можна пошкодити поверхню, яка потім виділятиме шкідливі речовини.

Важливо! Якщо ви помітили на сковороді подряпини і тріщини, викиньте її. Вона вже небезпечна для вашого здоров’я.

Джерело: pixelinform

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Пес знайшов гаманець із банківськими картками

На вулиці Григорія Сковороди собака знайшла гаманець із банківськими картками. Одна із карток зареєстрована на ім'я Марії Бекеш. 

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Більше оголошень